Начало Безплатна доставка над 51.13 € · Плащане при получаване
обадете ни се: 0878 326 724
Harry Potter

Harry Potter Stainless Steel Ring Harry Glasses Medium

Код: 10220 Марка: Harry Potter

24.28€ Цените са с включен ДДС
  • Доставя се от официален доставчик
  • Доставка до петък, 06.11.2026 г.
  • Доставка от 3.02 € · безплатна над 51.13 €
  • Официален лицензиран продукт
  • Плащане при получаване
  • 14 дни право на връщане
  • Помощ: 0878 326 724

Описание

  • Stainless Steel ring featuring an iconic Harry Potter design
  • Featuring Happy Potters glasses and a lightning bolt

Характеристики

Код на продукта10220
Марка / лицензHarry Potter
Вид продуктБижута от неръждаема стомана
РазмериРазмер на пръстена M
Тегло с опаковката10 г
СъстояниеНов, оригинален

Доставка и връщане

Доставяме със Speedy до офис или автомат (3.02 €) или до адрес (3.83 €). При поръчка над 51.13 € доставката е безплатна.

Плащате при получаване – в брой или с карта. Имате 14 дни да върнете продукта. Условия за доставка · Връщане

Въпроси и отговори за Harry Potter Stainless Steel Ring Harry Glasses Medium

Оригинален ли е продуктът „Harry Potter Stainless Steel Ring Harry Glasses Medium“?

Да. Това е официален лицензиран продукт на Harry Potter, доставен от оторизиран доставчик. FANS.BG продава само оригинални фен продукти.

Кога ще получа поръчката?

Продуктът се доставя от официален доставчик. При поръчка днес очакваната дата на доставка е петък, 06.11.2026 г.

Колко струва доставката?

Доставката е със Speedy: до офис или автомат – 3.02 €, до адрес – 3.83 €. При поръчка над 51.13 € доставката е безплатна.

Какви са размерите и материалът?

Размери: Размер на пръстена M.

Как мога да платя?

Плащането е при получаване (наложен платеж) – в брой или с карта на куриера на Speedy.

Мога ли да върна продукта?

Да, имате 14 дни от получаването да се откажете от покупката без да посочвате причина – чрез бутона „Отказ от договора тук“ в сайта или на support@fans.bg.

Подходящ ли е за подарък?

Harry Potter Stainless Steel Ring Harry Glasses Medium е подходящ подарък за всеки фен на Harry Potter. Вижте и други продукти от категория „Бижута от неръждаема стомана“ и всички продукти на Harry Potter в FANS.BG.

Безплатна доставказа поръчки над 51.13 €
Гаранция за качествовръщане до 14 дни
Оригинални продуктилицензирани от правоносителите
Огромно разнообразиевсяка седмица нови продукти