Начало Безплатна доставка над 51.13 € · Плащане при получаване
обадете ни се: 0878 326 724

UEFA Euro 2020

2 продукта

Въпроси и отговори – UEFA Euro 2020

Какви продукти „UEFA Euro 2020“ предлагате?

В FANS.BG има 2 официални продукта „UEFA Euro 2020“, сред които футболни топки (1), силиконови гривни (1).

Колко струват продуктите „UEFA Euro 2020“?

Цените са от 2.05 € до 4.60 € с ДДС. В момента 2 продукта са с намаление.

Има ли продукти с бърза доставка?

Да, 2 продукта са в наличност в нашия склад и пристигат за 1–3 работни дни. Използвайте филтъра „Бърза доставка“.

Кои са най-популярните продукти „UEFA Euro 2020“?

UEFA Euro 2020 силиконови гривни – 2.05 €; UEFA Euro 2020 мека топка 10cm – 4.60 €.

Оригинални ли са продуктите?

Да, всички продукти „UEFA Euro 2020“ в FANS.BG са официално лицензирани от правоносителите.

Как се доставят поръчките?

Със Speedy до офис, автомат или адрес в цяла България. Доставката е 3.02 € до офис, безплатна над 51.13 €, плащане при получаване.

Безплатна доставказа поръчки над 51.13 €
Гаранция за качествовръщане до 14 дни
Оригинални продуктилицензирани от правоносителите
Огромно разнообразиевсяка седмица нови продукти