Начало Безплатна доставка над 51.13 € · Плащане при получаване
обадете ни се: 0878 326 724

За баня

50 продукта

Въпроси и отговори – За баня

Какви продукти „За баня“ предлагате?

В FANS.BG има 50 официални продукта „За баня“, сред които за баня (45), игри и играчки (2), дрехи и обувки (1), канцеларски материали (1), аксесоари (1).

Колко струват продуктите „За баня“?

Цените са от 8.94 € до 29.14 € с ДДС. В момента 4 продукта са с намаление.

Има ли продукти с бърза доставка?

Да, 34 продукта са в наличност в нашия склад и пристигат за 1–3 работни дни. Използвайте филтъра „Бърза доставка“.

Кои са най-популярните продукти „За баня“?

Liverpool F.C. хавлиена кърпа – 24.28 €; Manchester City FC кърпа за плаж – 24.28 €; Lilo & Stitch кърпа за плаж – 24.79 €; Bluey кърпа за плаж – 23.00 €; Minecraft Creeper Towel – 24.28 €.

Оригинални ли са продуктите?

Да, всички продукти „За баня“ в FANS.BG са официално лицензирани от правоносителите.

Как се доставят поръчките?

Със Speedy до офис, автомат или адрес в цяла България. Доставката е 3.02 € до офис, безплатна над 51.13 €, плащане при получаване.

Безплатна доставказа поръчки над 51.13 €
Гаранция за качествовръщане до 14 дни
Оригинални продуктилицензирани от правоносителите
Огромно разнообразиевсяка седмица нови продукти