Начало Безплатна доставка над 51.13 € · Плащане при получаване
обадете ни се: 0878 326 724
Manchester City FC

Manchester City FC EC пръстен с черно въже, голям

Код: 1808 Марка: Manchester City FC

31.69€ Цените са с включен ДДС
  • Доставя се от официален доставчик
  • Доставка до петък, 06.11.2026 г.
  • Доставка от 3.02 € · безплатна над 51.13 €
  • Официален лицензиран продукт
  • Плащане при получаване
  • 14 дни право на връщане
  • Помощ: 0878 326 724

Описание

  • Манчестър Сити пръстен от неръждаема стомана
  • Дизайн с черно въже
  • Размер X (~67 mm вътрешна обиколка)
  • В подаръчна кутия
  • Официален лицензиран продукт

Характеристики

Код на продукта1808
Марка / лицензManchester City FC
Вид продуктБижута от неръждаема стомана
РазмериВътрешен диаметър около 21 мм; размер на пръстена X
Тегло с опаковката47 г
Оригинално имеManchester City FC Black Inlay Ring Large EC
СъстояниеНов, оригинален

Доставка и връщане

Доставяме със Speedy до офис или автомат (3.02 €) или до адрес (3.83 €). При поръчка над 51.13 € доставката е безплатна.

Плащате при получаване – в брой или с карта. Имате 14 дни да върнете продукта. Условия за доставка · Връщане

Въпроси и отговори за Manchester City FC EC пръстен с черно въже, голям

Оригинален ли е продуктът „Manchester City FC EC пръстен с черно въже, голям“?

Да. Това е официален лицензиран продукт на Manchester City FC, доставен от оторизиран доставчик. FANS.BG продава само оригинални фен продукти.

Кога ще получа поръчката?

Продуктът се доставя от официален доставчик. При поръчка днес очакваната дата на доставка е петък, 06.11.2026 г.

Колко струва доставката?

Доставката е със Speedy: до офис или автомат – 3.02 €, до адрес – 3.83 €. При поръчка над 51.13 € доставката е безплатна.

Какви са размерите и материалът?

Размери: Вътрешен диаметър около 21 мм; размер на пръстена X.

Как мога да платя?

Плащането е при получаване (наложен платеж) – в брой или с карта на куриера на Speedy.

Мога ли да върна продукта?

Да, имате 14 дни от получаването да се откажете от покупката без да посочвате причина – чрез бутона „Отказ от договора тук“ в сайта или на support@fans.bg.

Подходящ ли е за подарък?

Manchester City FC EC пръстен с черно въже, голям е подходящ подарък за всеки фен на Manchester City FC. Вижте и други продукти от категория „Бижута от неръждаема стомана“ и всички продукти на Manchester City FC в FANS.BG.

Препоръчани продукти

Безплатна доставказа поръчки над 51.13 €
Гаранция за качествовръщане до 14 дни
Оригинални продуктилицензирани от правоносителите
Огромно разнообразиевсяка седмица нови продукти