Начало Безплатна доставка над 51.13 € · Плащане при получаване
обадете ни се: 0878 326 724
Paris Saint Germain FC

Paris Saint Germain FC ключодържател футболна топка

Код: 10147 Марка: Paris Saint Germain FC

10.22€ Цените са с включен ДДС
  • Доставя се от официален доставчик
  • Доставка до петък, 06.11.2026 г.
  • Доставка от 3.02 € · безплатна над 51.13 €
  • Официален лицензиран продукт
  • Плащане при получаване
  • 14 дни право на връщане
  • Помощ: 0878 326 724

Описание

  • ПСЖ ключодържател
  • Диаметър 35 mm
  • Върху картонена опаковка
  • Официален лицензиран продукт

Характеристики

Код на продукта10147
Марка / лицензParis Saint Germain FC
Вид продуктКлючодържатели и химикалки
РазмериДиаметър около 35 мм
Тегло с опаковката25 г
Оригинално имеParis Saint Germain FC Football Keyring
СъстояниеНов, оригинален

Доставка и връщане

Доставяме със Speedy до офис или автомат (3.02 €) или до адрес (3.83 €). При поръчка над 51.13 € доставката е безплатна.

Плащате при получаване – в брой или с карта. Имате 14 дни да върнете продукта. Условия за доставка · Връщане

Въпроси и отговори за Paris Saint Germain FC ключодържател футболна топка

Оригинален ли е продуктът „Paris Saint Germain FC ключодържател футболна топка“?

Да. Това е официален лицензиран продукт на Paris Saint Germain FC, доставен от оторизиран доставчик. FANS.BG продава само оригинални фен продукти.

Кога ще получа поръчката?

Продуктът се доставя от официален доставчик. При поръчка днес очакваната дата на доставка е петък, 06.11.2026 г.

Колко струва доставката?

Доставката е със Speedy: до офис или автомат – 3.02 €, до адрес – 3.83 €. При поръчка над 51.13 € доставката е безплатна.

Какви са размерите и материалът?

Размери: Диаметър около 35 мм.

Как мога да платя?

Плащането е при получаване (наложен платеж) – в брой или с карта на куриера на Speedy.

Мога ли да върна продукта?

Да, имате 14 дни от получаването да се откажете от покупката без да посочвате причина – чрез бутона „Отказ от договора тук“ в сайта или на support@fans.bg.

Подходящ ли е за подарък?

Paris Saint Germain FC ключодържател футболна топка е подходящ подарък за всеки фен на Paris Saint Germain FC. Вижте и други продукти от категория „Ключодържатели и химикалки“ и всички продукти на Paris Saint Germain FC в FANS.BG.

Препоръчани продукти

Безплатна доставказа поръчки над 51.13 €
Гаранция за качествовръщане до 14 дни
Оригинални продуктилицензирани от правоносителите
Огромно разнообразиевсяка седмица нови продукти